Sulge
Sünnipäevapidu

Sünnipäevapidu Hullu Teadlase juures on põnev otsimise, uurimise ja avastamise seiklus 7-12-aastastele lastele.

 

NB! Kõiki sünnipäevaprogramme on nüüd võimalik tellida ka muuseumist väljapoole – Hullu Teadlase assistent tuleb ja viib Teie valitud teemal läbi sünnipäevaprogrammi katseid ja tegevusi 1h mahus.

Sünnipäevapeo teemad:

Uurime, millest koosneb õhk meie ümber ning miks õhurõhk meid pannkoogiks ei litsu. Saame teada, kas kandilisi mulle saab ka puhuda ja miks mullid on üldjuhul ümmargused. Meisterdame vinge mullitaja, millega teeme õues eriti suuri mulle ja mille iga sünnipäevaline saab endaga koju kaasa võtta!

Uurime, millest koosneb inimese keha. Nuusutame erinevaid lõhnasid ja paneme oma tajud proovile. Saame teada, mida vajab inimene elus püsimiseks. Avastame, millised organid meie kehas on ja mida nad täpsemalt teevad. Uurime optilisi illusioone ning meisterdame paberist käe, mille sõrmi saab nööriga liigutada.

Kas oled mõelnud, kuidas tekivad pilved? Millega saaks elevandi hambaid pesta? Kas on olemas päris võlukepp? Uurime, milliseid põnevaid aineid leidub meie ümber ning teeme kõige põnevamaid ja salajasemaid eksperimente, mis on Hull Teadlane oma raamatust välja jätnud. Saame teada, kus ja kuidas igasugu kemikaale igapäevaelus kasutatakse ning mida nendega laboris tehakse. Lisaks meisterdame lima, mille saab koju kaasa.

 

Tingimused

Sünnipäevaprogrammi aitab läbi viia Hullu Teadlase assistent, kes tutvustab Hullu Teadlase kabineti saladusi ja kellega koos meisterdatakse. Aega jätkub ka mängimiseks ja suhtlemiseks.

Hinnad

Sünnipäevapeo hind on 110 €, millele materjalikulu ei lisandu.Tellides sünnipäevaprogrammi kohta, mis asub väljaspool Tartut, lisandub hinnale sõidukulu 0,36 € kilomeetri kohta.

 

Saada sõbrale digikutse!

Trüki paberkutsed!

Telli sünnipaevapidu