Sulge
Sünnipäevapidu

Sünnipäevapidu Hullu Teadlase kabinetis on põnev otsimise, uurimise ja avastamise seiklus 7-12-aastastele lastele.

 

Sünnipäevapeo teemad:

Uurime, millest koosneb inimese keha. Nuusutame erinevaid lõhnasid ja paneme oma tajud proovile. Saame teada, mida vajab inimene elus püsimiseks. Avastame, millised organid meie kehas on ja mida nad täpsemalt teevad. Uurime optilisi illusioone ning meisterdame paberist käe, mille sõrmi saab nööriga liigutada.

Kas oled mõelnud, kuidas tekivad pilved? Millega saaks elevandi hambaid pesta? Kas on olemas päris võlukepp? Uurime, milliseid põnevaid aineid leidub meie ümber ning teeme kõige põnevamaid ja salajasemaid eksperimente, mis on Hull Teadlane oma raamatust välja jätnud. Saame teada, kus ja kuidas igasugu kemikaale igapäevaelus kasutatakse ning mida nendega laboris tehakse. Lisaks meisterdame lima, mille saab koju kaasa.

 

PS! Kui tellid sünnipäeva nädalavahetusel, teeme ka eriti ägedaid kuiva jää katseid!

Uurime, millistest materjalidest õhupalle tehakse ja saame teada, kes leiutas esimese õhupalli. Räägime õhust kui gaaside segust ja saame teada, kuidas kuumaõhupall õhus püsib. Teeme põnevaid ja teaduslikke katseid õhupallidega ning ehitame endale mini-tsepeliini ehk õhulaeva.

Tingimused

Sünnipäevaprogrammi aitab läbi viia Hullu Teadlase assistent, kes tutvustab Hullu Teadlase kabineti saladusi ja kellega koos meisterdatakse. Aega jätkub ka mängimiseks ja suhtlemiseks.

Hinnad

Sünnipäevapeo hind on 95 €, materjalikulu ei lisandu. 

 

Saada sõbrale digikutse!

Trüki paberkutsed!

Telli sünnipaevapidu