Sulge
Sünnipäevapidu

Sünnipäevapidu Hullu Teadlase kabinetis on põnev otsimise, uurimise ja avastamise seiklus 7-12-aastastele lastele.

 

Sünnipäevapeo teemad:

Kas oled mõelnud, kuidas tekivad pilved? Millega saaks elevandi hambaid pesta? Kas on olemas päris võlukepp? Uurime, milliseid põnevaid aineid leidub meie ümber ning teeme kõige põnevamaid ja salajasemaid eksperimente, mis on Hull Teadlane oma raamatust välja jätnud. Saame teada, kus ja kuidas igasugu kemikaale igapäevaelus kasutatakse ning mida nendega laboris tehakse. Lisaks meisterdame lima, mille saab koju kaasa.

 

PS! Kui tellid sünnipäeva nädalavahetusel, teeme ka eriti ägedaid kuiva jää katseid!

Uurime, millistest materjalidest õhupalle tehakse ja saame teada, kes leiutas esimese õhupalli. Räägime õhust kui gaaside segust ja saame teada, kuidas kuumaõhupall õhus püsib. Teeme põnevaid ja teaduslikke katseid õhupallidega ning ehitame endale mini-tsepeliini ehk õhulaeva.

Saame teada, kes tegid ajaloos esimese õhulennu ja mis peab igal lennukil olema, et see õhus püsiks. Tutvume Hullu Teadlase kabineti laes asuvate lennumasinatega ning uurime, milline võiks olla tulevikulennuk. Teeme katseid õhu ja lendamise teemadel ning meisterdame endale lennumasina.

Tingimused

Sünnipäevaprogrammi aitab läbi viia Hullu Teadlase assistent, kes tutvustab Hullu Teadlase kabineti saladusi ja kellega koos meisterdatakse. Aega jätkub ka mängimiseks ja suhtlemiseks.

Hinnad

Sünnipäevapeo hind on 95 €, materjalikulu ei lisandu. 

 

Saada sõbrale digikutse!

Trüki paberkutsed!

Telli sünnipaevapidu