Sulge
Minu assistendid

 

Nimi: Anna
Vanus: 7x7-40+12
Huvialad: Rahvatants, mägedes matkamine, puhtas looduses olemine
Lemmikteadlane: Rosalind Franklin, kuna õpin ise geenitehnoloogiat ning just tema andis suure panuse DNA struktuuri mõistmisse.
Lemmikkatse: Lihtkromatograafia. Kuna mulle väga meeldivad värvid, siis lihtkromatograafia abil saab eraldada värvipigmente taimelehtedest. Kindlasti tuleb voolutile natuke aega anda, et ta mööda paberit kenasti üles ronida saaks.

Nimi: Karl Robert
Vanus: 5x10-32
Huvialad: suusatamine, purjetamine, tantsimine
Lemmikteadlane: Max Planck, sest ta oli kvantfüüsika rajaja. Selles füüsika harus võetakse arvesse väga väikeste osakeste omadusi ning pole klassikalise füüsikaga seletatavad.
Lemmikkatse: Pudelipõhja lõhkumine selle avausele lüües. Kui lüüa pudeli avaust, milles on kihisev jook, siis tuleb sellest eriti äge purskkaev!

Nimi: Amaranta
Vanus: 5x0+18
Huvialad: kellamäng
Lemmikteadlane: Albert Einstein, sest tema on ju kõige kuulsam.
Lemmikkatse: Kuiva jää katsed. Ma olen täiesti lummatud vaadates seda suurt aurupilve, mis kausist välja tuleb, kui kuivale jääle tulikuuma vett peale kallata.

Nimi: Kirke Maria
Vanus: 4x9-18
Huvialad: lõkke ääres istumine, korilus
Lemmikteadlane: Louis Pasteur, sest ta vähendas naiste suremust lapsepalavikku ning lõi esimese vaktsiini marutõve vastu.
Lemmikkatse: Elevandi hambapasta. Mulle meeldib hambaid pesta. Tõsi küll, mitte elevandi omi.

Nimi: Annaliisa
Vanus: 3x30-58
Huvialad: arheoloogia, etnoloogia, kasside hingeelu
Lemmikteadlane: Ada Lovelace
Lemmikkatse: Laserkiire murdmine veega, sest see on ju lihtsalt äge murda midagi, mis liigub teadaolevalt kõige kiiremini!

Nimi: Mariann
Vanus: 10x9-80+11
Huvialad: tantsimine, erinevate maitsvate roogade valmistamine, tähtede vaatamine, magamine
Lemmikteadlane: Alexander Fleming, sest ta avastas penitsilliini ja see rajas tee antibiootikumidele (et inimesed saaksid ikka terveks, kui mõni pisike bakter neid nakatab)
Lemmikkatse: Vikerkaare tegemine toas. Kuna mulle väga meeldib toiduga tegeleda ja ka mängida, siis mu lemmikkatseks on Skittlesi kommidest vikerkaare tegemine. Kõik, mis peab tegema on laduda kommid lameda taldriku servale ringikujuliselt ja lisada neile sooja vett. Tekib vikerkaar, aga taldrikut ei tohi liigutada - siis tekib porivärvi kompott, mis pole kuigi ilus.